NÁPLŇ PRÁCE:

  • zpracovávat různé administrativní požadavky prodejního oddělení
  • vkládat, aktualizovat a kontrolovat zákaznické údaje
  • vyhledávat na internetu nové informace
  • kompletovat zákaznickou dokumentaci emailem nebo telefonicky

POŽADUJEME:

  • min. SŠ vzdělání
  • znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Internet)
  • pečlivou a důslednou organizaci pracovních úkolů
  • znalost německého nebo anglického jazyka na úrovni A1 (porozumět psanému textu, psaní základních zpráv)
  • vstřícná a příjemná telefonická komunikace
  • spolehlivost a stabilitu

NABÍZÍME:

  • práci pro stabilní společnost působící v celé Evropě od roku 1997
  • dobré platové podmínky
  • mnoho zaměstnaneckých benefitů

V případě zájmu o uvedenou pozici nám prosím zašlete Váš profesní životopis.